Menu

Podpořte nás svým darem

Spolek Pro náš dům byl založen na jaře roku 2013 s cílem podporovat kvalitu bydlení občanů v bytových a rodinných domech. Společenstvím vlastníků (SV) a bytovým družstvům (BD) nabízíme komplexní a relevantní informace ve formě poradenství a vzdělávacích seminářů, které nabízejí cestu k modernímu a důstojnému bydlení za rozumnou cenu.


Svým úsilím nabízíme východisko pro společné řešení problémů v oblasti správy a údržby bytových a rodinných domů a jejich rekonstrukcí a revitalizací. Pomáháme vám zorientovat se nejen v legislativě, v možnostech financování, v nových technologiích a materiálech, ale i v dalších mezioborových tématech souvisejících s bytovou problematikou.

Naši práci nejlépe podpoříte tím, že se stanete pravidelným dárcem či pravidelnou dárkyní. Nastavením trvalého příkazu v náš prospěch nám umožníte dlouhodobě plánovat naše aktivity, posílíte naši stabilitu a snížíte závislost na financích z nestabilních zdrojů.

Libovolnou částku nám samozřejmě můžete zaslat i jednorázově. Všechny dary jsou pro nás vyjádřením velké morální podpory, a toho si moc vážíme.

Číslo našeho transparentního dárcovského účtu je: 2700818558/2010

(Jako variabilní symbol uveďte vaše IČO, v případě že je nemáte, nás kontaktujte na info@pronasdum.cz)

Vaše finanční podpora přímo umožňuje naši činnost a je pro nás velice významná.

 

S poděkováním

Pro náš dům, z. s.

Veveří 102

616 00 Brno

IČ: 013 074 36

tel.: + 420 721 184 237 (pouze ve všední dny od 9:00 do 14:00)

e-mail: info@pronasdum.cz